Våre medlemsbedrifter

Bøviks Transport AS - Yrkessjåfør

Kontaktpersoner: Jan Helge Nielsen - 91873504 eller Mai Britt Nielsen - 91873507

post@boviks.no


Gangstø Transport AS - Yrkessjåfør

Kontaktpersoner: Kjell Gangstø - 90857546 eller Ørjan Gangstø - 95746346

kjell@gangsto.no


Hustvedt & Skeie Transport AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Kjetil Langelid - 92841527

kjetil@hustvedtogskeie.no


Suldal Transport AS - Yrkessjåfør og Logistikk

Kontaktperson: Roald Pedersen - 95291249

roald@suldaltransport.no


Toth Transport AS - Yrkessjåfør

Kontaktpersoner: Even Toth - 91553744 eller Jane Haaranes - 90689840

even@toth.as


AS Forskaling - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Alf Jostein Årtun - 90189230

post@asforskaling.no


Sakarias Nesheim AS - Yrkessjåfør og logistikk

Kontaktperson: Georg Djuvik - 41499971

post@sak-nesheim.no


TNR Spedisjon AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Steinar Løvvig - 95259215

steinar@tnr.no


Nerheim og Sønner maskin og transport AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Øyvind Nerheim - 99229282

on@nerheimas.no


Nortura SA avd Sandeid - Yrkessjåfør og Logistikk

Kontaktperson: Britt Randi Stokkevåg - 97085355

Britt-randi.stokkevag@nortura.no


Gustav Eidsvåg Langtransport AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Ronny Eidsvåg - 97979009

ronny@langtransport.no


XL-Bygg Berge Sag AS - Yrkessjåfør og Logistikk

Kontaktperson: Tore Stople - 98229374

tores@bergesag.no


Geminor AS - Logistikk

Kontaktperson: Kjetil Hausken - 95908801

Kjetil.hausken@geminor.no


Haugaland Taxi AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Stian Stensland - 48161674

stian@08181.no


Haugaland Bilberging AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Stian Stensland - 48161674

stian@08181.no


Hava Logistics AS - Logistikk

Kontaktperson: Tore Bratthammer - 98256486

tore@havagroup.no


Thune Biltransport AS - Logistikk og Yrkessjåfør

Kontaktperson: Rolf Gunnar Thune - 91342446

rolf@thunebil.no


Skude Transport og Spedisjon AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Svein Bringedal - 91644060

svein@skude.no


Skånevikstrand AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Arvid Skoge - 91533282

arvid.skoge@skaanevikstrand.no


Sigurd M Søvik AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Sigurd Malvin Søvik - 90056616

sigurd.sovik@hotmail.com


Kjell Ove Osnes AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Kjell Ove Osnes - 94178510

kosne@norbetong.no


Skanfil Auksjoner AS - Logistikk

Kontaktperson: Sverre Vågen - 47705133

sverre@skanfil.no


Miljøservice Vest AS - Yrkessjåfør 

Kontaktperson: Ove Knutsen - 93082786

ove.knutsen@miljoservicevest.no


Etne Containerservice AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Svein Magne Hardeland - 99157595

drift@etne-container.no


Jakobsen Transport AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Marton Jakobsen - 90084026

marton@jakobsen-transport.no


O.Hansen & Sønner AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Tore Lilleås - 90139185

tore@o-hansen.no


Rogaland Gjennvinning AS - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Julie Vold - 40004090

juvo@rogjen.no


Posten Norge Haugesund - Yrkessjåfør

Kontaktperson: Espen Jackman - 90619044

espen.jackman@posten.no



Ønsker du lærling å ta inn lærling?